właściciel

Redakcja

Zdjęcia-005.jpg

  Witamy wszystkich czytelników internetu zainteresowanych Prawem Własności i Wspólnot Prywatnych.

  Nasz portal zajmuje się doradztwem w tych często skomplikowanych dziedzinach Prawa Cywilnego, z którym każdy obywatel każdego kraju ma do czynienia na co dzień, nie istnieje bowiem człowiek, który nie posiada nic.

  Każdy obywatel jest posiadaczem majątku wartościowego, różni się on jedynie wysokością jego wartości, może to być na przykład rower, narty, czy samochód i dom, a więc już od urodzenia każdy posiada coś własnego i w związku z tym posiadaniem ma wyraźnie określone prawa i obowiązki uregulowane kodeksem Prawa Cywilnego w dziedzinie Prawa Własności.

  Redakcja naszego serwisu utrzymuje stały kontakt z autorytetami w dziedzinie własności, aby zapewnić Państwu najświeższe informacje zarówno o ugruntowanym już w naszym kraju kodeksie praw i obowiązków, jak również informacje o nowo tworzonych zapisach prawnych dotyczących majątku ruchomego, jak również majątku nieruchomego. Autorytety, u których zasięgamy porad w sprawie bezpośrednio Państwa dotyczących problemów, ale także profitów, to znani doradcy publikujący swe wnioski i przemyślenia z doświadczeń zawodowych na łamach wielu pism internetowych i gazet papierowych.

  Wszystkie informacje zebrane przez redakcję naszego serwisu sumiennie segregujemy pod względem ich ważności i możliwości zastosowania w Państwa konkretnych przypadkach, aby opublikowane przez nas wiadomości mogły okazać się przydatne dla naszych czytelników.

  Zaprezentujemy także wiele przykładów zastosowania Prawa Własności "z życia wziętych", które mogą znaleźć zastosowanie w Państwa miejscowości, dzielnicy, czy budynku mieszkalnym.

  Zapraszamy każdego posiadacza majątku wartościowego do czytelnictwa kolejno ukazujących się rozdziałów naszego zaangażowanego w sprawy społeczne serwisu.